Venedik Çocuk Odası sayesinde çocuklarınız hem hayal dünyasını hem de kendini geliştirebilecek.

Bebishroom firması Türkiye’nin en kaliteli ve aynı zamanda da en modern çocuk odası takımlarının üreticisidir. Tasarlamış ve aynı zamanda da üretmiş olduğu tüm çocuk odaları gibi Venedik Çocuk Odası takımı da, sağlık standartları uygulama alanı içerisinde yapılmıştır.

Şimdi sizlerle birlikte Bebishroom Venedik Çocuk Odası takımı eşliğinde keşiflerin en büyüğünü gerçekleştirelim.

Venedik Çocuk Odası, mutlu bir çocukluk geçirmek isteyenler için ve aynı zamanda da kaliteli zamanların daha verimli kullanılmasına yardımcı olan bir çocuk odası takımıdır. Yüzde yüz doğal ve katkısız malzemelerden üretildiği için sağlığa hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan Venedik Çocuk Odası, dayanıklı ve uzun ömürlü yapısı ile bilinen MDF malzemesinden üretilmiştir. Kullanılan su bazlı boyalar ile de desteklenen Venedik, güvenli pleksi uygulamaları ve frenli menteşe sistemine sahiptir.Sınırsız renk ve ölçü seçenekleri bulunan çocuk odasının, kurulumundan nakliyatına kadar her şey Bebishroom’a aittir.

İçerisinde bulunan tüm takım ürünlerinin eşsiz ve özgün tavrı ile ön plana çıkan Venedik Çocuk Odası, üç yıl garantili olma özelliği ile de tercih listesinin başına geçmektedir.

Sizler de genç arkadaşlarımızın gelişim sürecinde hayal gücünün ve ferah çalışma ortamının bir adım öne çıkmasını istiyorsanız Masko Mobilya Kenti’nde bulunan Bebishroom mağazasına uğrayabilir ve Venedik Çocuk Odası takımını daha yakından inceleyebilirsiniz. 

Venedik ve diğer tüm bebek, çocuk odası takımlarımızı inceleyerek satın alma işlemini Masko’da gerçekleştirebilirsiniz.