Bebishroom özel olarak tasarladığı ve üretmiş olduğu genç odası modelleri ile konforu sağlıyor.

Genç odaları diğer oda dekorasyonlarına göre biraz daha özenli titiz yapılmalıdır. Bebishroom da uzmanı olduğu genç odası alanında incelikleri ve sadeliği ön plana çıkartarak Jasmin Genç Odası takımı tasarlamıştır. Tasarımından üretimine kadar her bir anında ve zersinde kalitenin ve şıklığın hâkimiyet kurduğu Jasmin Genç Odasını gelin bir de birlikte değerlendirelim.

Jasmin Genç Odası, renklerin ve sadeliğin ışığında bulunan MDF malzemesinden üretilmiştir. Üst düzey dayanıklı yapısı ile genç arkadaşlarımızın tüm gelişim evrelerine şahit olacak olan Jasmin Genç Odası, sınırsız renk ve odaya uygun ölçü seçenekleri ile her tarz ve her isteğe uygun olarak üretilebilir. 

Satış sonrası hizmetleri ile de kalitenin tek adresi haline dönüşen Bebishroom, isteğe göre değişebilen yatak başlığı ve ücretsiz kurulumu ile  Jasmin Genç Odası’nın klasik havasını gençlerimiz üzerinde hissettiriyor.

Jasmin Genç Odası ve diğer genç odası takımlarının dekorasyon fikirlerini almak için sizler de Bebishroom’a uğrayarak profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz. Aynı zamanda ürünlerimizi de Masko Mobilya Kenti’nde bulunan showroom’umuza uğrayarak yakından inceleyebilirsiniz.