Bebek Odası Modelleri

Türkiyenin en özel bebek odası modellerini bulabileceğiniz Bebishroom aynı zamanda tamamen özel tasarım bebek odaları ile size sınırsız bir ürün ağı sunuyor.

Bebek odası mobilyasında Türkiyenin lider firması olan Bebishroom tamamen özel mimari ile tasarladığı bebek odası modellerini sizlere sunmaktadır.

Bebek odası günün tasarım trendlerini yakalayan özgün ve modern bir tasarımda olması gerektiği gibi aynı zamanda bebeğin sağlığı ve büyüdükçe kullanacağı ergonomisinide düşünerek tasarlanması ve üretilmesi gerekmektedir.

Bebek Odası modellerimizin tamamında bebek sağlığını olumsuz etkilemeyecek birinci sınıf organik mobilya boyaları kullanıyoruz. Ayrıca bebek odası mobilyasında bebek ve çocukların oyun oynarken yaramazlık yaparken oluşabilecek kazalara karşıda önceden önmel alınan özel tasarım bebek odaları üretiyoruz.

Tüm bebek odası modellerimizi mağazamıza gelerek görebilir ve aynı zamanda hayalinizdeki bebek odasını size özel üretilebileceği bir tasarım, üretim yapabilen mimari destek birimimizden de yardım alabilirsiniz.

Emreler Mobilya

Bebishroom, Lupo Kids ve Lupo Home markaları Emreler Mobilya çatısı altında faaliyet göstermektedir. Masko 9A Blok No: 21-23'de Lupo Home ile ev mobilyaları, 9A Blok No: 35-37'de Lupo Kids mağazamız ile Bebek, Çocuk ve Genç Odaları üzerine hizmet vermekteyiz.

Ücretsiz İç Mimarlık Hizmeti

Çocuğunuzun odasını iç mimarımız ile birlikte tasarlayabilirsiniz.

Randevu Alın!
Bebek Odası, Genç Odası - Bebishroom - Lupokids

1.İNCELEME

Bize form yolu ile ulaştıktan sonra onayımız dahiyle planlamalara beraber başlıyoruz..

2.PLANLAMA

Projenin gidişatı hakkında planlama yaparak, sizin için en iyi olanı tartışıyoruz..

3.TASARI

Projenin planlaması tamamlandıktan sonra tasarımızı size sunuyoruz !