Çocuklarınız için tasarlanan en özel projeleri görmek için Bebishroom'u ziyaret edebilirsiniz.

Hayal gücü, işlevsellik ve ergonomi… Hepsini bir arada bulabileceğiniz Otobüs Ranza genç odası takımı, Bebishroom mağazasında sizler ile buluşmayı bekliyor.. Haydi çocuklar, sefere hazırlanalım!

Genç odası veya çocuk odalarında en çok hayal gücü ve ergonominin hakim olmasında fayda var. Gelişim ve dönüşümün hem bedensel hem de ruhsal olarak en aktif zamanlarında olan genç arkadaşlarımız için iyi bir genç odası veya çocuk odası, psikolojik olarak ve ruhsal olarak onları geliştirirken; rahat, konforlu ve işlevsel yatak odası takımları da fiziksel olarak gelişmelerine ve var olan gelişmelerini daha da artırmaya sebebiyet vererek ön ayak olur.

Özellikle hayal gücü bu dönemdeki genç arkadaşlarımız için oldukça önemlidir. Hayal gücü, ileride nasıl insanlar olacaklarını ve tüm insani özelliklerini belirleyici rol oynar. Bu nedenle de çocuklarımızın özellikle en çok vakit geçirmekten hoşlandığı, bireysel zamanlarını sıklıkla geçirdiği ve tamamen kendilerini özel hissettikleri yatak odalarını dekore ederken birçok farklı kriteri göz önünde  bulundurmak gerekiyor. 

Bebishroom yanınızda…

Tüm bu olağan durumları farkında olan ve en az sizin kadar, genç arkadaşlarımızı düşünen Bebishroom; gerek tasarlayarak ürettiği mobilyaları  gerekse de vermiş olduğu diğer hizmetlerle her zaman yanınızdadır!

Üretmiş olduğu Avrupa Standartlarındaki genç odası ve bebek odaları ile geniş çaplı bir hizmet anlayışına sahip olan mobilya firması, vermiş olduğu satış sonrası hizmetleri ile de sizlerin her zaman destek almasını sağlar. 

Az önce anlatmış olduğumuz tüm kriterlere uygun olarak üretmiş olduğu ürünlerden uzun sezondur en çok gözde olan ürünlerinden biri de Otobüs Ranza ürünüdür. Tamamen hayal gücü ile çalışan Otobüs Ranza modeli, Bebishroom’a ait bir tasarımdır. İki katlı yapısı ile çocuklarınızın odasındaki alanı daha verimli kullanmasına yardımcı olacak Otobüs Ranza, aynı zamanda da sağlıklıdır.

Diğer ürünlerde olduğu gibi Bebishroom bu ürününde, tamamen doğal yapı malzemeleri ve boyası kullanmıştır. Aynı zamanda da şıklığı ile kendini belli eden Otobüs Ranza model genç odası takımı; sizlere ve çocuklarınıza çifte güzellik sunmaktadır.

Çocuklarınızın masallar dünyasında rahatlıkla gezebileceği, tüm her şeyin onların sorumluluğunda ve hayal dünyasında olabileceği Otobüs Ranza genç odası takımı daha yakından görmek için ve detaylı bilgi almak için Bebishroom mağazasına uğrayabilirsiniz.