Büyüyebilen karyola modelleri özel üretim seçeneği ile Bebishroom'da. Fonksiyonel, şık ve tamamen doğal.

Bebeklerin sağlıklı ve rahat bi şekilde uyuması, hem onların bilişsel gelişimi içinde fiziksel gelişimi için oldukça önemlidir. Bu nedenle de biz ebeveynler olarak onların sağlıklı bir şekilde uydu düzeni oluşturmalarında ve kesintisiz uyumalarında başrol oynamamız gerekiyor. Peki ya nasıl? Sorumuzun cevabı aslında çok basit. Güzel, sağlıklı ve fonksiyonel bebek odası takımları ile.

Karyola seçimini nasıl yapmalıyız?

Piyasada yüzlerce karyola modeli bulunuyor. Bu karyola modelleri arasından bebeğiniz için en uygun olanı seçmek ve evinizde karyolanızı konumlandırmak çok önemli. Öncelikle gelin birlikte uzun zamandır piyasayı kasıp kavuran büyüyebilen karyola modellerinin seçimini ve alırken nelere dikkat etmemiz gerektiğini, konuşalım.

Öncelikli olarak büyüyebilen karyola nedir?

Devir tasarruf devri. Bebek odası veya çocuk odası takımı alırken, mobilyaların şıklığı kadar fonksiyonel olası da önemli. Bu nedenle de hem bebek odaların kullanılmak hem de çocuk odalarında kullanılmak üzere tasarlanan büyüyebilen karyolalar, son zamanlarda anne ve babaların en çok tercih ettiği mobilya modelleri arasında ilk sırada yerini aldı ve hala daha korumaya da devam ediyor. 

Büyüyebilen karyola, ilk olarak beşik olarak kullanılabilen daha sonra da açıldığında tek kişilik yatak haline gelen bir mobilya türü. Ekstra koruması ve antibakteriyel özellikleri ile Bebishroom markasının özel olarak tasarlayarak piyasaya sunmuş olduğu bir mobilya modelidir. 

Aynı zamanda da büyüyebilen karyola modelleri, Bebishroom kalitesi ile özel olarak; özel renk, ölçü ve özelliklerde üretilmektedir.

Tamamen doğal ahşaptan üretilen büyüyen karyola modellerimiz, üst düzey koruması ve antibakteriyel özellikleri ile hem bebekler hem de çocuklar için ideal bir üründür.