0

Kurumsal

Biz Kimiz?

İmalathanesi ve showroomu ile hizmet veren Bebishroom müşterilerinden kazandığı güven ile 1997 yılında Dünyanın en büyük mobilyacılar çarşısı olan Masko Mobilyacılar çarşısında Bebek Odaları, Genç Odaları, Modern Mobilya ve Klasik Mobilya üzerine 3 şubesi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Bebishroom, kendi tasarladığı ve ürettiği mobilyalar, ürün kalitesi ve verdiği hizmetle sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Vizyonumuz

Çalışan ve müşterileri ile kendini büyük bir aile olarak gören Bebishroom'un en büyük ideali bu mutlu aileyi bebek ve genç sektörünün en yüksek zervesine taşırken kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen bir çalışma ilkesi ile ilerlemektir.

Türkiye ve dünyanın her yerine kendine özel tarzda ve Türk mobilya sektörünü temsil eden yüksek üretim kalitesinde ürettiği mobilyaları gönderen ve bu alanda bir dünya markası olmaktır.

Misyonumuz

Bebishroom olarak bebek ve genç mobilyası sektöründe anne, baba ve çocukların direk kalplerine hitap eden mobilya tasarımlarını yine çocukların sağlığı ve mutluluğunu düşünerek sağlık ve dayanıklılık standartlarında en üst seviyede tasarım ve üretim yapmaktır.

Mobilya tasarım ve üretim süreçlerinde geleneksel el işçiliği ile son teknoloji mobilya üretim ekipmanlarını bir arada kullanarak en üst seviyede fayda sağlayacak mobilyaları üretmek vizyonumuzun ana omurgasını oluşturmaktadır.

Kalite Politikamız

Her zaman daha iyisini üretmek amacıyla tasarım ve üretim süreçlerini sürekli denetleyen, yenileyen ve geliştiren bir altyapı sistemine sahip Bebishroom sadece ürün tasarım ve satış sürecinde değil aynı zamanda satış sonrası hizmetler alanında da aynı özveri ile müşterilerinin yanında olan bir kalite politikası anlayışına sahip bir markayız.

Sağlık

Herşeyin başı sağlık ilkesiyle en değer verdiğimiz çocuklarımızın tüm gelişim ve büyüme süreçlerindeki en çok kullandığı mobilyaları üretmenin sorumluluğunu taşıyan firmamız tüm üretim süreçlerinde bebek ve çocuk sağlığı açısında en yüksek standartlara sahip mobilya hammaddeleri ve üretim ekipmanları kullanmaktadır.

En sağlıklı malzemeleri kullanırken yaşınılabilecek ev için kazalara karşı çocukları maksimum seviyede koruyacak mobilya tasarım ve kullanım standartları üzerinde sürekli geliştirmeler yapıyoruz.

ARA
GİT
MAİL